Elektroninė viza į Sankt-Peterburgą

Atgal

Mieli klientai, norime Jums pranešti, kad nuo 2019 m. spalio 1d. Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir kitų šalių piliečiai galės aplankyti Sankt-Peterburgą bei Leningrado sritį, įsigydami elektroninę vizą.

Pakvietimai, viešbučio rezervacijos patvirtinimai ar kiti dokumentai, patvirtinantis Jūsų kelionės tikslą į Sankt-Peterburgą, norint gauti elektroninę vizą, NĖRA REIKALAUJAMI.

Elektroninė viza bus forminama ne ilgiau 4 kalendorinių dienų po to, kai bus pateiktas prašymas elektroninei vizai gauti.

Rusijos vidaus reikalų ministerijos tinklapyje užpildyta elektroninė viza yra vienkartinė ir galioja 30 kalendorinių dienų nuo išdavimo dienos. Su šia elektronine viza Leningrado srity leidžiama viešėti iki 8 parų el. vizos galiojimo laikotarpyje. Pirma para užfiksuojama kirtus Rusijos sieną. Elektroninės vizos galiojimo trukmė ir buvimo Rusijoje trukmė negali būti pratęsiama.

Galimi pasienio punktai užsieniečiams, turintiems el. vizą:

  • Oro pasienio punktas Sankt-Peterburge (oro uostas Pulkovo);
  • Jūros pasienio punktai – "Vysock", "Morskoj vokzal" ir "pasažyrskij port Sankt-Peterburg";
  • Automobilių pasienio punktai. Iš Estijos: Narva - Ivangorod; iš Suomijos: Torfianovka, Brusničnoje, Svetogorsk;
  • Geležinkelio pasienio punktai – įvažiavimas ir išvažiavimas traukiniu į Sankt-Peterburgą su el. viza kol kas neįmanomas.

Užsieniečių įvažiavimas į Sankt-Peterburgą bei išvykimas iš šalies gali būti įvykdytas per bet kuriuos iš anksčiau nurodytus pasienio punktus.

Turint tvarkingą, galiojantį pasą (pasas turi galioti 6 mėn., pasibaigus Jūsų kelionei į Rusiją, taip pat jame turi būti laisvos vietos pasienio spaudoms (štampams)) ir nuotrauką elektroninėje formoje, JPEG formatu (fotografuojame vietoje, mūsų biure), mes Jums galėsime suteikti pagalbą elektroninės vizos į Sankt-Peterburgą bei Leningrado sritį gavimą. Taip pat padedame forminti draudimą, kuris yra būtinas važiuojant į Rusiją.

Elektroninės vizos į Sankt-Peterburgą kaina - 7 Eur.

 

Skambikite telefonu +370 5 233 23 56 ir +370 6 799 31 99
Rašykite info@riaturasplius.lt